+90 212 567 0073

+90 212 567 0073

info@hakantorna.com

Çabuk Eksoz Valfleri

Çabuk Eksoz Valfleri

Çabuk Eksoz Valfleri

KOD: QEA-06

1/8 Çabuk Eksoz Valfleri

KOD: QEA-08

1/4 Çabuk Eksoz Valfleri

KOD: QEA-10

3/8 Çabuk Eksoz Valfleri

KOD: QEA15

1/2 Çabuk Eksoz Valfleri

KOD: QEA-20

3/4 Çabuk Eksoz Valfleri

Çabuk Eksoz Valfleri

imalatı, imalat Çabuk Eksoz Valfl , Çabuk Eksoz Valfl ithalat , Çabuk Eksoz Valfleri imalatçısı, Çabuk Eksoz Valfleri çeşitleri ,Çabuk Eksoz Valfleri  ürünleri , Çabuk Eksoz Valfleri serisi, Valf seri Slayt Valf,pnömatik satış Slayt, Valf ithalatçısı, Slayt Valf  imalatçısı, Valf uygun fiyat hava pnömatikleri hava üfleme Valf çeşit  Rekorlar, Somun sıkma ,rekor imalatı, pnömati sarı imalatı, orta bacak te imalatı, pnömatik çeşitleri satış, pnömatik ithalatı, Kısa pnömatik ithalatçı firmalar, Crox pnömatik ithalatçı firma,

Pnömatik Ürünler Bağlantı Elemanları..

Hakan Torna Pnömatik İthalatı 3 yıldır aşkın Yapmakta ürün ve fiyat olarak pnömatik çeşitlerinde iddiamızı devamlılık içinde tutmaktayız.

VALF CROX VALF PNÖMATİK CROX ÇEKVALF, ÇEK VALF PNÖMATİK PİSTON, PİNÖMATİK PİSTONLAR, NİPEL, PNÖMATİK,Sinter Susturucu, KISA TİP SİNTER SUSTURUCU, AYARLI SUSTURUCU, PLASTİK SUSTURUCU, UZUN TİP PLASTİK SUSTURUCU KRUVA, PNÖMATİK TE, PNÖMATİK YE, PNÖMATİK ORTA BACAK TE, PLASTİK SİNİTEL SUSTURUCU, SİNİTEL SUSTURUCU, PNÖMATİK DİRSEKLER, PNÖMATİK ORANTILI NİPEL, PNÖMATİK KRUVA, PNÖMATİK TE, PNÖMATİK YE, PNÖMATİK ORTA BACAK TE, PLASTİK, LASTİK SİNİTEL SUSTURUCU, Crox SİNİTEL SUSTURUCU, AYARLI SİNİTEL SUSTURUCU, KISA TİP SİNİTEL SUSTURUCU, PNÖMATİK YAN BACAK TE , MANOMETRE, FİLTRE REGÜLATÖR, YAN BACAK TE, PNÖMATİK UZUN DİRSEK, DİŞİ DİRSEK

Tanım : Hava ve su sistemlerinde kullanılan çekvalfler pirinçten müşteri istekleri doğrultusunda üretilmiştir. çalışma basıncı 3- 20 bar arasıdır.
Ayrıca yüksek sıcaklık, yüksek mekanik dayanım ve yüksek korozyon dayanımına sahip olması ürün performansını ve ömrünü artırmaktadır.

PNÖMATİK ÇEKVALF GRUBU PNEUMATIC  GROUP
Pratik olarak vakum ve pozitif hava basıncı ile çalışan sistemler ve kullanılan devre elemanları pnömatiğin kapsamı içerisinde değerlendirilir. Farklı bir tanım olarak da “yararlı bir iş yapabilmek için sıkıştırılmış hava olarak depolanan enerjiyi kullanan sistemlere pnömatik sistemler denir. Pnömatik hareket ve kontrol sistemlerinin hidrolik ve elektrikli sistemlere nazaran bazı üstünlükleri vardır. Hidroliğe göre daha düşük basınçlarda çalışırlar, bu sebeple pnömatik donanımlar daha ucuzdur. Yüksek çalışma hızları yakalayabilirler.

Crox Valf pnömatik çalışma sistemiyle ve basınçlı havanın gerekli olduğu ortamlarda hava desteği..

Hidrolik ve Pnömatik malzemede ürün çeşiti ile sanayi sektörünün tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında …

Ucuz ve Uygun Fiyat Avantajı ile

Gaz veya sıvı filtrasyonu amacıyla kullanılan sinter metal filtreler, bronz veya pirinçten müşteri istekleri doğrultusunda çeşitli geometrik yapılarda ( konik, silindirik, disk şeklinde ) toz metalürjisi tekniği ile üretilmektedir.

Yapının homojen olması ve tane boyutunun kontrolü ile parçanın verimliliği kontrol edilmektedir.

Ayrıca yüksek sıcaklık, yüksek mekanik dayanım ve yüksek korozyon dayanımına sahip olması ürün performansını ve ömrünü artırmaktadır.

Göster
Gizle