+90 212 567 0073

+90 212 567 0073

info@hakantorna.com

Crox XOFR 3/4 Mını Filtre Regülatör

Crox 3/4 Mını Filtre Regülatör

Crox XOFR 3/4 Mını Filtre Regülatör

Crox Crox XOFR 3/4 Mını Filtre Regülatör (MINI Gövde)

Crox 1/8 Mını Filtre Regülatör İTHALATCI VE İMALATCI FİRMAYIZ HAKAN TORNA OLARAK SİZE HİZMET VERMEKDEYİZ
Crox Crox XOFR 3/4 Mını Filtre Regülatör Pneumatic  Teknik Bilgiler :
Pneumatic özelliğine sahip Crox  3/4 Mını Filtre Regülatör modeli Crox markası altında üretimi yapılmaktadır. Kompresörlerin hava filtresini dengeleme görevi yapmaktadır. Üzerindeki bar göstergesi sayesinde son durumunu kontrol edebilirsiniz.
 Şartlandırıcı Nedir ;Gaz veya sıvı filtrasyonu amacıyla kullanılan sinter metal filtreler, bronz veya pirinçten müşteri istekleri doğrultusunda çeşitli geometrik yapılarda ( konik, silindirik, disk şeklinde ) toz metalürjisi tekniği ile üretilmektedir. Yapının homojen olması ve tane boyutunun kontrolü ile parçanın verimliliği kontrol edilmektedir.
Ayrıca yüksek sıcaklık, yüksek mekanik dayanım ve yüksek korozyon dayanımına sahip olması ürün performansını ve ömrünü artırmaktadır.
Pratik olarak vakum ve pozitif hava basıncı ile çalışan sistemler ve kullanılan devre elemanları pnömatiğin kapsamı içerisinde değerlendirilir. Farklı bir tanım olarak da “yararlı bir iş yapabilmek için sıkıştırılmış hava olarak depolanan enerjiyi kullanan sistemlere pnömatik sistemler denir. Pnömatik hareket ve kontrol sistemlerinin hidrolik ve elektrikli sistemlere nazaran bazı üstünlükleri vardır. Hidroliğe göre daha düşük basınçlarda çalışırlar, bu sebeple pnömatik donanımlar daha ucuzdur. Yüksek çalışma hızları yakalayabilirler.pnömatik çalışma sistemiyle ve basınçlı havanın gerekli olduğu ortamlarda hava desteği..Hidrolik ve Pnömatik malzemede ürün çeşiti ile sanayi sektörünün tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında …

Ucuz ve Uygun Fiyat Avantajı ile

Ayrıca yüksek sıcaklık, yüksek mekanik dayanım ve yüksek korozyon dayanımına sahip olması ürün performansını ve ömrünü artırmaktadır.

Göster
Gizle