+90 216 526 38 58

+90 216 526 38 58

info@hakantorna.com

Crox XOU 1”-MINI Festo Tip İkili Şartlandırıcı

Crox 1''-MINI Festo Tip İkili Şartlandırıcı

Crox XOU 1”-MINI Pneumatic Festo Tip İkili Şartlandırıcı

Crox XOU 1” FESTO TİP Pneumatic Şartlandırıcı Teknik Bilgiler :
Pneumatic 1” FESTO TİP şarjlandırıcı modeli crox markası altında üretilmektedir. Kompresör ürünlerinin hava filtre dengeleyici görevi yapmaktadır. Üzerinde bar göstergesi ile kontrol edebilirsiniz.
Şartlandırıcı Nedir ;Gaz veya sıvı filtrasyonu amacıyla kullanılan sinter metal filtreler, bronz veya pirinçten müşteri istekleri doğrultusunda çeşitli geometrik yapılarda ( konik, silindirik, disk şeklinde ) toz metalürjisi tekniği ile üretilmektedir. Yapının homojen olması ve tane boyutunun kontrolü ile parçanın verimliliği kontrol edilmektedir.
Ayrıca yüksek sıcaklık, yüksek mekanik dayanım ve yüksek korozyon dayanımına sahip olması ürün performansını ve ömrünü artırmaktadır.
Pratik olarak vakum ve pozitif hava basıncı ile çalışan sistemler ve kullanılan devre elemanları pnömatiğin kapsamı içerisinde değerlendirilir. Farklı bir tanım olarak da “yararlı bir iş yapabilmek için sıkıştırılmış hava olarak depolanan enerjiyi kullanan sistemlere pnömatik sistemler denir. Pnömatik hareket ve kontrol sistemlerinin hidrolik ve elektrikli sistemlere nazaran bazı üstünlükleri vardır. Hidroliğe göre daha düşük basınçlarda çalışırlar, bu sebeple pnömatik donanımlar daha ucuzdur. Yüksek çalışma hızları yakalayabilirler.pnömatik çalışma sistemiyle ve basınçlı havanın gerekli olduğu ortamlarda hava desteği..Hidrolik ve Pnömatik malzemede ürün çeşiti ile sanayi sektörünün tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında …Ucuz ve Uygun Fiyat Avantajı ileAyrıca yüksek sıcaklık, yüksek mekanik dayanım ve yüksek korozyon dayanımına sahip olması ürün performansını ve ömrünü artırmaktadır.

Göster
Gizle