+90 216 526 38 58

+90 216 526 38 58

info@hakantorna.com

Plastik Susturucu

Uzun Plastik Susturucu

Plastik Susturucu

Uzun Plastik Susturucu

KOD: 1/8

1/8 Uzun Plastik Susturucu

KOD: 1/4

1/4 Uzun Plastik Susturucu

KOD: 3/8

3/8 Uzun Plastik Susturucu

KOD: 1/2

1/2 Uzun Plastik Susturucu

KOD: 3/4

3/4 Uzun Plastik Susturucu

KOD: 1''

1'' Uzun Plastik Susturucu

Plastik Susturucu

KOD: 1/8

1/8 Plastik Susturucu

KOD: 1/4

KOD: 3/8 Plastik Susturucu

KOD: 3/8

3/8 Plastik Susturucu

KOD: 1/2

1/2 Plastik Susturucu

KOD: 3/4

3/4 Plastik Susturucu

KOD: 1''

1'' Plastik Susturucu

Pnömatik Plastik Susturucu

Pnömatik Ürünler Bağlantı Elemanları..

Plastik Susturucu Pnömatik Plastik Susturucu Pnömatik Plastik Susturucu Plastik Susturucu pnömatik Plastik Susturucu pnömatik pnömatik imalatPlastik Susturucu pnömatik çeşitleri pnömatik ürünleriPlastik Susturucu pnömatik serisi pnömatik Plastik Susturucu pnömatik satış pnömatik ithalat pnömatik imalat Sinter Susturucu pnömatik pnömatik uygun fiyat hava pnömatikleri hava üfleme pnömatik çeşit Sinter Susturucu Somun Sinter Susturucu Sıkmalı Rekorlar, Somun sıkma rekor imalatı, pnömati sarı imalatı, orta bacak te imalatı, pnömatik çeşitleri satış, pnömatik ithalatı, Kısa pnömatik ithalatçı firmalar,pnömatik ithalatçı firma,

Hakan Torna Pnömatik İthalatı 3 yıldır aşkın Yapmakta ürün ve fiyat olarak pnömatik çeşitlerinde iddiamızı devamlılık içinde tutmaktayız.

NİPEL, PNÖMATİK,Sinter Susturucu, KISA TİP SİNTER SUSTURUCU, AYARLI SUSTURUCU, PLASTİK SUSTURUCU, UZUN TİP PLASTİK SUSTURUCU KRUVA, PNÖMATİK TE, PNÖMATİK YE, PNÖMATİK ORTA BACAK TE, PLASTİK SİNİTEL SUSTURUCU, SİNİTEL SUSTURUCU, PNÖMATİK DİRSEKLER, PNÖMATİK ORANTILI NİPEL, PNÖMATİK KRUVA, PNÖMATİK TE, PNÖMATİK YE, PNÖMATİK ORTA BACAK TE, PLASTİK, LASTİK SİNİTEL SUSTURUCU, SİNİTEL SUSTURUCU, AYARLI SİNİTEL SUSTURUCU, KISA TİP SİNİTEL SUSTURUCU, PNÖMATİK YAN BACAK TE , MANOMETRE, FİLTRE REGÜLATÖR, YAN BACAK TE, PNÖMATİK UZUN DİRSEK, DİŞİ DİRSEK

Tanım : Gaz veya sıvı filtrasyonu amacıyla kullanılan sinter metal filtreler, bronz veya pirinçten müşteri istekleri doğrultusunda çeşitli geometrik yapılarda ( konik, silindirik, disk şeklinde ) toz metalürjisi tekniği ile üretilmektedir. Yapının homojen olması ve tane boyutunun kontrolü ile parçanın verimliliği kontrol edilmektedir.
Ayrıca yüksek sıcaklık, yüksek mekanik dayanım ve yüksek korozyon dayanımına sahip olması ürün performansını ve ömrünü artırmaktadır.
Pratik olarak vakum ve pozitif hava basıncı ile çalışan sistemler ve kullanılan devre elemanları pnömatiğin kapsamı içerisinde değerlendirilir. Farklı bir tanım olarak da “yararlı bir iş yapabilmek için sıkıştırılmış hava olarak depolanan enerjiyi kullanan sistemlere pnömatik sistemler denir. Pnömatik hareket ve kontrol sistemlerinin hidrolik ve elektrikli sistemlere nazaran bazı üstünlükleri vardır. Hidroliğe göre daha düşük basınçlarda çalışırlar, bu sebeple pnömatik donanımlar daha ucuzdur. Yüksek çalışma hızları yakalayabilirler.

pnömatik çalışma sistemiyle ve basınçlı havanın gerekli olduğu ortamlarda hava desteği..

Hidrolik ve Pnömatik malzemede ürün çeşiti ile sanayi sektörünün tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında …

Ucuz ve Uygun Fiyat Avantajı ile

Gaz veya sıvı filtrasyonu amacıyla kullanılan sinter metal filtreler, bronz veya pirinçten müşteri istekleri doğrultusunda çeşitli geometrik yapılarda ( konik, silindirik, disk şeklinde ) toz metalürjisi tekniği ile üretilmektedir.

Yapının homojen olması ve tane boyutunun kontrolü ile parçanın verimliliği kontrol edilmektedir.

Ayrıca yüksek sıcaklık, yüksek mekanik dayanım ve yüksek korozyon dayanımına sahip olması ürün performansını ve ömrünü artırmaktadır.

Göster
Gizle