+90 216 526 38 58

+90 216 526 38 58

info@hakantorna.com

Filitreli Regülatör

 Filitreli Regülatör

Hava Hazırlayıcılar Şartlandırıcılar, Şartlandırıcı, Yağlayıcı, Su Filtresi, Manometre,Regülatör, Air Tools, Pneumatic, Air Preparating Unit, Mini Filter,

ŞARTLANDIRICILAR › İkili ŞartlandırıcılarYuvarlak Tipİkili Şartlandırıcı … Kare Tip Otomatik Tahliyeli

Şartlandırıcı. Filtre – Regulator – Yağlayıcı . Pnömatik Şartlandırıcı.  Filtreler · Regülatörler · Yağlayıcılar · Regülatörlü Filtreler.

Şartlandırıcı. Filtre – Regulator – Yağlayıcı . Ürünler > Pnömatik >Şartlandırıcı. Kategoriler. Filtreler · Regülatörler · Yağlayıcılar · Regülatörlü Filtreler.

Regülatör manometre Pnömatik Regülatör manometre  Pnömatik Regülatör manometre  pnömatik pnömatik Regülatör manometre pnömatik imalatRegülatör manometre pnömatik çeşitleri pnömatik ürünleri pnömatik serisi pnömatik Regülatör manometre pnömatik satış pnömatik ithalat pnömatik imalat Regülatör manometre pnömatik pnömatik uygun fiyat hava pnömatikleri hava üfleme pnömatik çeşit Regülatör manometre Somun Regülatör manometre Sıkmalı Rekorlar, Somun sıkma rekor imalatı, pnömati sarı imalatı, orta bacak te imalatı, pnömatik çeşitleri satış, pnömatik ithalatı, pnömatik ithalatçı firmalar,pnömatik ithalatçı firma,

Hakan Torna Pnömatik İthalatı 3 yıldır aşkın Yapmakta ürün ve fiyat olarak pnömatik çeşitlerinde iddiamızı devamlılık içinde tutmaktayız.

Regülatör manometre CROX PNÖMATİK VALF,ELEKTRİKLİ VALF,ÇABUK EKSOZ,ŞARTLANDIRICI,REGÜLATÖR … YUVARLAK TİP ŞARTLANDIRICI *** FESTO TİP ŞARTLANDIRICI . NİPEL, PNÖMATİK, KRUVA, PNÖMATİK TE, PNÖMATİK YE, PNÖMATİK ORTA BACAK TE, PLASTİK SİNİTEL SUSTURUCU, SİNİTEL SUSTURUCU, PNÖMATİK DİRSEKLER, PNÖMATİK ORANTILI NİPEL, PNÖMATİK KRUVA, PNÖMATİK TE, PNÖMATİK YE, PNÖMATİK ORTA BACAK TE, PLASTİK, LASTİK SİNİTEL SUSTURUCU, SİNİTEL SUSTURUCU, AYARLI SİNİTEL SUSTURUCU, KISA TİP SİNİTEL SUSTURUCU, PNÖMATİK YAN BACAK TE , CROX MANOMETRE, FİLTRE REGÜLATÖR, YAN BACAK TE, PNÖMATİK UZUN DİRSEK, DİŞİ DİRSEK,YUVARLAK TİP YAĞLAYICILAR · YUVARLAKYUVARLAK TİP İKİLİŞARTLANDIRICILAR · YUVARLAK … KARE TİP ÜÇLÜ ŞARTLANDIRICILAR

Tanım : Hijyenik Tasarım, Pnömatik, Şartlandırıcı, Yağlar, Gıda Alanları, Enerji Verimliliği.  Gaz veya sıvı filtrasyonu amacıyla kullanılan sinter metal filtreler, bronz veya pirinçten müşteri istekleri doğrultusunda çeşitli geometrik yapılarda ( konik, silindirik, disk şeklinde ) toz metalürjisi tekniği ile üretilmektedir. Yapının homojen olması ve tane boyutunun kontrolü ile parçanın verimliliği kontrol edilmektedir.
Ayrıca yüksek sıcaklık, yüksek mekanik dayanım ve yüksek korozyon dayanımına sahip olması ürün performansını ve ömrünü artırmaktadır.
Pratik olarak vakum ve pozitif hava basıncı ile çalışan sistemler ve kullanılan devre elemanları pnömatiğin kapsamı içerisinde değerlendirilir. Farklı bir tanım olarak da “yararlı bir iş yapabilmek için sıkıştırılmış hava olarak depolanan enerjiyi kullanan sistemlere pnömatik sistemler denir. Pnömatik hareket ve kontrol sistemlerinin hidrolik ve elektrikli sistemlere nazaran bazı üstünlükleri vardır. Hidroliğe göre daha düşük basınçlarda çalışırlar, bu sebeple pnömatik donanımlar daha ucuzdur. Yüksek çalışma hızları yakalayabilirler.

pnömatik çalışma sistemiyle ve basınçlı havanın gerekli olduğu ortamlarda hava desteği..

Hidrolik ve Pnömatik malzemede ürün çeşiti ile sanayi sektörünün tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında …

Ucuz ve Uygun Fiyat Avantajı ile

 

Ayrıca yüksek sıcaklık, yüksek mekanik dayanım ve yüksek korozyon dayanımına sahip olması ürün performansını ve ömrünü artırmaktadır.

regulator-kopya

1/4 yuvarlak tip filtre reülatör

regulator-kopya

1/2 yuvarlak tip filtre reülatör

pno-filt-reg

1/4 Kare Tip Filtre Regülatör

pno-filt-reg

3/8 Kare Tip Filtre Regülatör

pno-filt-reg

1/2 Kare Tip Filtre Regülatör

pno-filt-reg

1” Kare Tip Filtre Regülatör

festo-regulator-kopya

Crox 1/8 FİLİTRE REGÜLATÖR

festo-regulator-kopya

Crox 1/4 FİLİTRE REGÜLATÖR

festo-regulator-kopya

Crox 3/8 FİLİTRE REGÜLATÖR

festo-regulator-kopya

Crox 1/2 FİLİTRE REGÜLATÖR

festo-regulator-kopya

Crox 3/4 FİLİTRE REGÜLATÖR

festo-regulator-kopya

Crox 1” FİLİTRE REGÜLATÖR

Göster
Gizle