+90 216 526 38 58

+90 216 526 38 58

info@hakantorna.com

Yuvarlak Tip Regülatör Manometre

 Yuvarlak Tip Regülatör Manometre

 Crox Yuvarlak Tip Regülatör Manometre

Hava Hazırlayıcılar Şartlandırıcılar, Şartlandırıcı, Yağlayıcı, Su Filtresi, Manometre,Regülatör, Air Tools, Pneumatic, Air Preparating Unit, Mini Filter,

Regülatör Manometre › yuvarlak tip Regülatör Manometre › festo tip Regülatör Manometre… Kare Regülatör Manometre

Şartlandırıcı. Filtre – Regulator – Yağlayıcı . Pnömatik Şartlandırıcı.  Filtreler · Regülatörler · Yağlayıcılar · Regülatörlü Filtreler.

Hakan Torna Pnömatik İthalatı 3 yıldır aşkın Yapmakta ürün ve fiyat olarak pnömatik çeşitlerinde iddiamızı devamlılık içinde tutmaktayız.

Tanım : Hijyenik Tasarım, Pnömatik, Şartlandırıcı, Yağlar, Gıda Alanları, Enerji Verimliliği.  Gaz veya sıvı filtrasyonu amacıyla kullanılan sinter metal filtreler, bronz veya pirinçten müşteri istekleri doğrultusunda çeşitli geometrik yapılarda ( konik, silindirik, disk şeklinde ) toz metalürjisi tekniği ile üretilmektedir. Yapının homojen olması ve tane boyutunun kontrolü ile parçanın verimliliği kontrol edilmektedir.
Ayrıca yüksek sıcaklık, yüksek mekanik dayanım ve yüksek korozyon dayanımına sahip olması ürün performansını ve ömrünü artırmaktadır.
Pratik olarak vakum ve pozitif hava basıncı ile çalışan sistemler ve kullanılan devre elemanları pnömatiğin kapsamı içerisinde değerlendirilir. Farklı bir tanım olarak da “yararlı bir iş yapabilmek için sıkıştırılmış hava olarak depolanan enerjiyi kullanan sistemlere pnömatik sistemler denir. Pnömatik hareket ve kontrol sistemlerinin hidrolik ve elektrikli sistemlere nazaran bazı üstünlükleri vardır. Hidroliğe göre daha düşük basınçlarda çalışırlar, bu sebeple pnömatik donanımlar daha ucuzdur. Yüksek çalışma hızları yakalayabilirler.

pnömatik çalışma sistemiyle ve basınçlı havanın gerekli olduğu ortamlarda hava desteği..

Hidrolik ve Pnömatik malzemede ürün çeşiti ile sanayi sektörünün tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında …

Ucuz ve Uygun Fiyat Avantajı ile

Ayrıca yüksek sıcaklık, yüksek mekanik dayanım ve yüksek korozyon dayanımına sahip olması ürün performansını ve ömrünü artırmaktadır.

 

Yuvarlak tip Regülatör manometre

1/4 Yuvarlak tip Regülatör manometre

Yuvarlak tip Regülatör manometre

1/2 Yuvarlak tip Regülatör manometre

Göster
Gizle